Archiwum Państwowe w Warszawie

Strona główna

Aktualności

Zebranie naukowe w Archiwum Państwowym w Warszawie

"Mapy topograficzne 1:25000 Wojskowego Instytutu Geograficznego w opracowaniu nieznanego autora" to temat najbliższego zebrania naukowego w Archiwum Państwowym w Warszawie, które odbędzie się w najbliższy czwartek (13 grudnia 2018 r.) o godzinie 12.00 w sali Pod Modrzewiowym Stropem. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

(akt.) Archiwum Państwowe w Warszawie uprzejmie informuje, że planowane na 13 grudnia 2018 r. zebranie naukowe nie odbędzie się. 

10 grudnia 2018
Czytaj więcej o: Zebranie naukowe w Archiwum Państwowym w Warszawie
Powiększ zdjęcie

Fotorelacja z konferencji zorganizowanej w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli

26 listopada br. odbyła się konferencja pt. „Do nas zawitała Wolność....w setną rocznicę odzyskania Niepodległości” zorganizowana przez Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie oraz Archiwum Państwowe w Warszawie.

28 listopada 2018
Czytaj więcej o: Fotorelacja z konferencji zorganizowanej w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Konferencja pt. "Do nas zawitała Wolność....w setną rocznicę odzyskania Niepodległości"

Archiwum Państwowe w Warszawie zaprasza w dniu 26 listopada br. do siedziby Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 9 na konferencję, której jest współorganizatorem. Konferencja rozpoczyna się o g. 14.

26 listopada 2018
Czytaj więcej o: Konferencja pt. "Do nas zawitała Wolność....w setną rocznicę odzyskania Niepodległości"
Powiększ zdjęcie

Informacja-spotkanie z cyklu "Domowa szuflada"

W najbliższy czwartek (29 listopada) w siedzibie APW odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Domowa szuflada". Konsultacje rozpoczną się od godz. 16.15. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

26 listopada 2018
Czytaj więcej o: Informacja-spotkanie z cyklu "Domowa szuflada"

Zebranie naukowe w Archiwum Państwowym w Warszawie

Co kryją zdjęcia z albumu Warszawa i okolice z zasobu Archiwum Państwowego w Warszawie? O wybranych materiałach ikonograficznych opowie Rafał Sztarski podczas zebrania naukowego, które odbędzie się najbliższy czwartek (22 listopada 2018 r.) o godzinie 12.00 w sali Pod Modrzewiowym Stropem, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedwojenną Warszawą.

19 listopada 2018
Czytaj więcej o: Zebranie naukowe w Archiwum Państwowym w Warszawie